На товари у нашому магазині ми даємо гарантію на відсутнійсть у товарах заводського браку.
Будь-ласка перевіряйте на відсутність дефектів упаковки при отриманні товару.

Зверніть увагу! Під час отримання посилки уважно перевіряйте цілісність упаковки та її вмісту. За наявності будь-яких дефектів або пошкоджень повідомте про це представника «Нової Пошти», або відповідної поштової служби і підпишіть відповідний акт. 

Завдяки цьому, незалежно від рішення щодо акту, ми матимемо підтвердження наявності дефекту і зможемо запропонувати вам повернення або компенсацію навіть у разі відмови по акту. 

В іншому випадку претензії, пов'язані з пошкодженням посилки, нами не приймаються. 

 У разі виявлених проблем із комплектацією (комплектність визначається описом виробу на коробці або в інструкції), ми організуємо заміну або надішлемо відсутній компонент в термін від 1 робочого дня до 1 місяця в залежності від доступності компонента. 

 Також ви можете обміняти або повернути товар, який підпадає під дію Закону про захист прав споживачів, протягом 14 днів після покупки. Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка переконайтеся що: товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, інших пошкоджень товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки (не знята захисна плівка) збережені всі ярлики і заводське маркування. 

Важливо! Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення друкований видань належної якості. Оплата транспортних витрат у разі повернення товару лежить на покупцеві. У разі затримки замовлення, повної його втрати, не вірного шляху доставки, або ж інших непередбачених обставин - відповідальність за покриття витрат лягає на продавця. З будь-яких питань ви можете звернутися за доступними контактами.